3 Ocak 2013 Perşembe

SON DAKİKA!!!


Son dakika
Yurt genelinde yapılan operasyonlarda toplum ahlakını hiçe saydığı gerekçesiyle bir çok masal kahramanı göz altna alındı.
Uzun zamandır yapılan takip ve dinlemeler sonucu
Aynı evde yedi erkekle nikahsız yaşadığı ara sırada evden kaçıp prensle üvey anne lakaplı torbacıdan uyuşturucu elma alıp kafayı bulduğu sabahlara kadar öpüştüğü tesbit edilen pamuk prenses adlı kadın yakalandı.
Göz altına alınırken yüzünü saklayan pamuk prenses cücelerle işim olmaz prenside uykuluydum hatırlamıyorum dedi.
Aşağı mahalle de ise her gece evden kaçıp 12 ye kadar gelmeyen Sindirella’nın annesinin şikayeti üzerine ‘’Kız kısmı 12 ye kadar sokakta kalır mı tüü sana yasasının bir de elin adamıyla dans ediyorsun utanmaz maddesine göre apar topar gözaltına alındı.Daha önce de Sindirella denilen kzın geceleri  parti parti gezip elin oğlanlarıyla dans etmekten bir çok sabıkası bulunduğu tesbit edildi.
Bu sırada kadın kıyafeti giyip eşcinselliğe özendirdiği iddaa edilen kurt halk tarafından ‘’Erkek çocuklarımızın ahlakını bozuyor  vurun kurtpeye ‘’nidalarıyla linç edilmekten son anda polis tarafından kurtarıldı.Mahkemeye çıkarılmak üzere orman cezaevine gönderilen kurt ‘’Pişmanım amacım sadece karnımı doyurmaktı ‘’dedi.
Cezaevine gönderilen kurdun dart tayt giyip ‘’Erkek adam tayt giyermi maddesiyle daha önce hapse atılan Peter Pan ile aynı koğuşta olduğu alınan duyumlar arasındaydı.
Uzun zamandır aramızda yaşayan ve bir türlü bulunamayan edepsiz Zeze ise dün nihayet  duyarlı bir öğrenci velimizin ihbarıyla yakalandı.Tüm soruları cevapsız bırakan Zeze mahkemeye sevk edilirken babası Jose Mauro’nun  gözünde iki damla yaş vardı.

Tüm yurt  Zeze’nin de yakalanmasıyla derin bir nefes aldı
Maazallah yakalanmasa arsız,edepsiz,namussuz bir neslin yetişmesine sebep olacaktı.

Haberler bitti şimdi izlenme rekorları kıran eğitici öğretici  güzide aile dizimiz   ‘’Alemin Kralı’’ ekranlarınıza gelecek.
İyi eğlenceler Türkiye
İyi geceler!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...